Nasze apartamenty

img_20200117_182319

Od 99 zł

Apartament Nina

Apartament Nina znajduje się w doskonałym punkcie turystycznym w pięknej kamienicy na Warszawskiej Starówce. Duży obiekt składa sie z 3 pokoi(salon, sypialni1, sypialnia2), kuchni, łazienki i wc, wiec bez problemu pomieści 6-7 osób. Około 50 m od obiektu znajduje się multimedialny Park Fontann, tuz obok ogromna ilość restauracji w otoczeniu pięknych zabytków.

izabela

Od 99 zł

Apartament Izabela

Apartament Izabela znajduje się w doskonałym punkcie komunikacyjnym w samym centrum Warszawy. Jest to jeden z większych obiektów składający się z 2 pokoi(salon, sypialnia), dużej kuchni, łazienki i balkonu z widokiem na Pałac Kultury i centrum miasta.W pobliżu znajduje się wiele restauracji i sklepów. Zaledwie 3 min dzielą nas od dworca Centralnego i galerii handlowej, natomiast tylko 1 min drogi do metra Warszawskiego.

apartwaw015

Od 99 zł

Apartament Eliza

Apartament Eliza znajduje się w doskonałym punkcie komunikacyjnym jak i turystycznym w bardzo bliskiej odległości od Starówki Warszawskiej(5 min pieszo). W pobliżu znajdują się również liczne restauracje i sklepy oraz park. Mieszkanie składa się z 2 pokoi(salon, sypialnia), kuchnia łazienka. jest to kolejny lokal do którego możemy przyjąć nawet 5 osób.