Nasze apartamenty

Apartament

Od 99 zł

Apartament Pańska

Apartament Pańska znajduje się w doskonałym punkcie komunikacyjnym w samym centrum Warszawy. Jest to nie wielki apartament z pełni wyposażona kuchnia oraz łazienka jak i balkonem z widokiem na Pałac Kultury i centrum miasta.W pobliżu znajduje się wiele restauracji i sklepów. Zaledwie 3 min dzielą nas od dworca Centralnego i galerii handlowej, natomiast tylko 1 min drogi do metra Warszawskiego.

Apartament

Od 99 zł

Apartament Ola

Apartament Ola to bardzo przytulna kawalerka z dobrze wyposażonym  aneksem kuchennym i łazienka. Jej położenie w samym centrum Warszawy daje świetną bazę do zwiedzania okolicy  . Apartament znajduje się na 8 piętrze gdzie z balkonu można podziwiać widoki. W pobliżu znajduje się liczne restaurację , sklepy i galeria handlowa Złote tarasy.  Spacer na dworzec Centralny zajmie nam  3 min  . Za dodatkowa opłata możliwość skorzystania z klimatyzacji.

Apartament

Od 99 zł

Apartament Kuba

Apartament Kuba to bardzo przytulna kawalerka z dobrze wyposażonym  aneksem kuchennym i łazienka. Jej położenie w samym centrum Warszawy daje świetną bazę do zwiedzania Warszawy . Apartament znajduje się na 7 piętrze gdzie z balkonu można podziwiać widoki. W pobliżu znajdują się liczne restaurację , sklepy i galeria handlowa Złote Tarasy.  Spacer na dworzec Centralny zajmie nam  3 min  . Za dodatkowa opłata możliwość skorzystania z klimatyzacji.