Nasze apartamenty

Apartament

Od 99 zł

Apartament Miki

Apartament Miki   położony jest w rewelacyjnej lokalizacji, w samym sercu Warszawy . Jest  przytulnym mieszkaniem z w pełni wyposażoną kuchnią . Apartament  posiada balkon z widokiem na Pałac Kultury i Nauki . W pobliżu znajduje się wiele restauracji i sklepów. Zaledwie 3 min dzielą nas od dworca Centralnego i galerii handlowej Złote Tarasy .Położenie to rewelacyjny punk komunikacyjny z dostępem do metra , tramwaju , pociągu, warszawskiej kolei dojazdowej  i autobusów . Idealny na krótki wypad do stolicy.

Apartament

Od 99 zł

Apartament Wika

Apartament Wika  znajduje się w doskonałym punkcie komunikacyjnym w samym centrum Warszawy. Jest to jeden z większych obiektów składający się z 2 pokoi(salon, sypialnia), dużej w pełni wyposażonej kuchni, łazienki i balkonu z widokiem na Pałac Kultury i centrum miasta. W pobliżu znajduje się wiele restauracji i sklepów. Zaledwie 3 min dzielą nas od dworca Centralnego i galerii handlowej oraz metra Warszawskiego.

glowne

Od 99 zł

Apartament Blanka

Apartament Blanka znajduje się w doskonałym punkcie komunikacyjnym w samym centrum Warszawy.Jest to jeden z większych lokali jakie mamy w naszej ofercie, bez problemu pomieści nawet 5 osób. Apartament składa się 2 pokoi(salon, sypialnia), dużej kuchni, łazienki oraz balkonu z widokiem na Pałac Kultury. Zaledwie 3 min dzielą nas od dworca Centralnego i galerii handlowej, natomiast tylko 1 min drogi do metra Warszawskiego.

Bez nazwy-3

Od 99 zł

Apartament Iga

Apartament Iga to nowoczesny w pełni wyposażony Apartament znajdujący się w doskonałym punkcie komunikacyjnym w samym centrum Warszawy. Jest jednym z większych lokali jakie mamy w swojej ofercie, bez problemu pomieści nawet 5 osób. W skład Apartamentu wchodzą 2 pokoje (salon i przytulna sypialnia), kuchnia oraz łazienka. Droga z dworca Centralnego zajmie nam 3 min a po drodze miniemy liczne sklepy , restauracje i galerie handlową Złote Tarasy . Za dodatkową opłatą możliwość skorzystania z klimatyzacji .

Apartament

Od 99 zł

Apartament ANETA

Apartament Aneta znajduje się na jednej z główniejszych ulic w centrum Warszawy-Al. Jana Pawła 2, tuz przy rondzie ONZ, jest to świetny punkt komunikacyjny.Zaledwie 5 min od dworca Centralnego, galerii handlowej jak i Pałacu Kultury.Lokal składa się z 2 pokoi(salon, sypialnia), dużej kuchni i łazienki. Apartament bez problemu pomieści 5 osób.

oskar

Od 99 zł

Apartament Oskar

Apartament Oskar znajduje się na jednej z główniejszych ulic w centrum Warszawy-Al. Jana Pawła 2, tuz przy rondzie ONZ, jest to świetny punkt komunikacyjny.Zaledwie 5 min od dworca Centralnego, galerii handlowej jak i Pałacu Kultury.Lokal składa się z salonu, w którym jest wydzielona część z sypialnia, kuchni oraz łazienki.Ogród Saski i Grób Nieznanego Żołnierza oddalone są o 2 km. Odległość od lotniska Chopina wynosi 10 km.

5

Od 99 zł

Apartament Junior

Apartament Junior znajduje się w doskonałym punkcie komunikacyjnym tuz przy rondzie ONZ, 3 min do dworca Centralnego i Pałacu Kultury, 1 min do metra Warszawskiego. W pobliżu jak i w budynku mieści się wiele restauracji i sklepów. Lokal składa się z salonu w którym wydzielona jest część z sypialnia, kuchni oraz łazienki.

DSC03327

Od 99 zł

Apartament Nikola

Apartament Nikola znajduje się w doskonałym punkcie komunikacyjnym w samym centrum Warszawy. Jest to nie wielki apartament z pełni wyposażona kuchnia oraz łazienka jak i balkonem z widokiem na Pałac Kultury i centrum miasta.W pobliżu znajduje się wiele restauracji i sklepów. Zaledwie 3 min dzielą nas od dworca Centralnego i galerii handlowej, natomiast tylko 1 min drogi do metra Warszawskiego.

apartwaw015

Od 99 zł

Apartament Marta

Apartament Marta to nowoczesny Apartament znajdujący się w doskonałym punkcie komunikacyjnym w samym centrum Warszawy. Jest jednym z większych lokali jakie mamy w swojej ofercie, bez problemu pomieści nawet 5 osób. W skład Apartamentu wchodzą 2 pokoje (salon i przytulna sypialnia), dobrze wyposażona kuchnia oraz łazienka. Droga z dworca Centralnego zajmie nam 3 min a po drodze miniemy liczne sklepy , restauracje i galerie handlową Złote Tarasy . Za dodatkowa opłatą możliwość skorzystania z klimatyzacji.

apartwaw006

Od 99 zł

Apartament Fifi

Apartament Fifi w rewelacyjnej lokalizacji, położony jest w samym centrum Warszawy . Jest apartamentem z fajnym romantycznym klimatem , z w pełni wyposażoną kuchnią . Apartament posiada balkon z widokiem na zielone podwórze , gdzie cień drzew daje ukojenie w upalne dni . W pobliżu znajduje się wiele restauracji i sklepów. Zaledwie 3 min dzielą nas od dworca Centralnego i galerii handlowej Złote Tarasy .Położenie to rewelacyjny punk komunikacyjny z dostępem do metra , tramwaju , pociągu, warszawskiej kolei dojazdowej i autobusów .