Regulamin pobytu w obiekcie

Apartamenty Warszawa


 

 1. Doba hotelowa zaczyna się o godz. 16.00 i kończy o godz. 10.00 ostatniego dnia pobytu.

 2. Płatność za pobyt nie podlega zwrotowi w przypadku skrócenia pobytu.

 3. W obiekcie obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu.

 4. Cisza nocna obowiązuje od godz. 22.00 do godz. 6.00 rano.

 5. Goście obiektu ponoszą odpowiedzialność za wszelkie szkody wyrządzone w pokojach. Szkoda oznacza zarówno zniszczenie lub uszkodzenie elementów wyposażenia pokoju jak ich utratę.

 6. W przypadku powstania szkody podczas pobytu, Gość jest zobowiązany do pokrycia kosztów jej naprawy. Za szkody wyrządzone przez dzieci odpowiadają rodzice.

 7. Gość powinien zawiadomić właścicieli o wystąpieniu szkody bądź też o jej stwierdzeniu.

 8. Goście zobowiązani są przechowywać klucz do pokoju z należytą starannością. W przypadku jego utraty, Goście zostaną obciążeni kosztami wysokości 200 zł.

 9. Obiekt nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy wartościowe pozostawione w pokojach.

 10. Goście zobowiązują się wykorzystywać obiekt jedynie do celów mieszkalnych – zabrania się organizowania imprez w obiekcie.

 11. W przypadku, gdy Gość w sposób znaczący narusza spokój i/lub dobra sąsiadów oraz nie przestrzega powszechnie stosowanych norm współżycia między ludźmi, obiekt zastrzega sobie prawo do wypowiedzenia Gościowi pobytu i nie jest wówczas zobowiązany do zwrotu pieniędzy za pobyt.

 12. W przypadku zapchania kanalizacji nie pożądanymi rzeczami Gość będzie obciążony pokryciem kosztów jej naprawy w wysokości 500 zł.Życzymy miłego wypoczynku i zapraszamy ponownie.